OBUGER HAKKIMIZDA ÜRETİM ÜRÜNLERİMİZ FİYAT LİSTEMİZ ŞUBELERİMİZ


Çıtır Kıvamında...
Tadı Damaklarda...
Soğan ve Domatesi... 2
Eksik Olmaz Kenarında...
Bol Köpüklü Ayranı...
İşte Burada Oburger Farkı...
Oburger İletişim
Resim GalerisiOburger;

1987 yılında Sincan’a gıda sektöründe self servis anlayışı ile modern yapı ve farklı tarz getirip tüm kesimlere hitap ederek,”LEZZETİ SUNMAK SANAT, TATMAK İSE MUTLULUKTUR” ilkesinden yola çıkıp, düzenli ve sürekliliği prensip edinmiş müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıp, daima yenilikçi ve fiyat istikrarı ile, avantajlarıyla müşterilerini buluşturan güvenilerek tercih edilen özel bir müessese olmanın gururunu taşımaktadır.

Kargın köyündeki besihanemiz de hormonsuz ve doğal yöntemlerle beslenen yerli besilerden elde edilen et ürünleri, imalathanemiz de özenle hazırlanıp döner ve kebap olarak sizlere sunulmaktadır. Ayrıca yine besi çiftliğimizdeki ineklerden alınan sütten tam yağlı olarak yaptığımız yoğurtlarla özel yayık makinemizde yayık ayranı olarak nefis bir görüntü ve tatla sizlere sunulmaktadır.

Oburger bununla da kalmayıp çiftliğinde hormonsuz ve ilaçsız doğal yollarla elde ettiği, domates, biber vs de garnitür olarak kebapların yanında gönül rahatlığı ile sunmaktadır.

Sincan'da bir merkez ve iki şube,Elvankent Planet alışveriş merkezinde ise bir şube ile hizmet vermektedir. Bu imkanlardan faydalanmanızı dileriz.

Dönercim Oburger Gıda San. Ltd. Şti.